Notice: Undefined index: nbb in /home/cekmeko24/domains/cekmekoyhaliyikamaservisi.com/public_html/haliyikamahaber.php on line 6
ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA | ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA SERVİSİ - Halı, perde, koltuk, yorgan temizliği
ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA
ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA SERVİSİ ANA SAYFA ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA SERVİSİ ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA RESİMLERİ ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA ADRES ve TELEFONLARI
HALI YIKAMA SERVİSİ TELEFONLARI
ÇEKMEKÖY HALI YIKAMADA KREDİ KARTI İLE KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI
HALI YIKAMA ÜCRETSİZ SERVİS


:: Halı türleri, halı lekeleri ve halı cisnleri

:: Çekmeköy halı yıkama, çekmeköy bölgesinin en iyi halı yıkama servisi

:: Halı yıkama merkezi

:: Çekmeköy halı yıkama servisi güvencesiyle halı temizliği

:: Çekmeköy halı yıkama servisimizde halı tamiri

:: Yerinde halı yıkama

:: Halı türleri nasıl sınıflandırılır

:: Çekmeköy halı yıkama farkıyla halılarınızda mükemmel temizlik

:: Halı yıkama makinası

:: Temizliğin ötesinde hijyen sunuyoruz

:: Halı ve koltuk yıkama

:: İşyeri ofis temizliği

:: Çekmeköy hizmet bölgeleri

:: Halı temizleme şampuanı

:: Halı, perde, koltuk, yorgan temizliği

:: Ümraniye halı yıkama

:: Çekmeköy halı temizlik

:: En iyi halı yıkama hizmeti

:: Halı yıkama işlemi nasıl yapılmalıdır.

:: Çekmeköy halı yıkama servisi firması

:: Merkez mahallesi halı yıkama

:: Ekşioğlu mahallesi halı yıkama

:: Çekmeköy perde yıkama

:: Güngören halı yıkama

:: Halı yıkama temizlik malzemeleri satışı

:: Cumhuriyet mahallesi halı yıkama

:: Çamlık mahallesi halı yıkama

:: Soğukpınar mahallesi halı yıkama ücretsiz servis

:: El dokuma halıların genel özellikleri

:: Alemdağ mahallesi halı yıkama

:: Eskiye halılarınızda saçak tamiri

:: Çekmeköy halı yıkama firması

:: Hüseyinli mahallesi halı yıkama ücretsiz servis imkanıyla

:: Halı yıkama sektöründe kusursuzluğun adıyız

:: Koltuk yıkama

:: Sultan Çiftliği mahallesi halı yıkama ücretsiz servis

:: Sırapınar mahallesi halı yıkama

:: Kirazlıdere mahallesi halı yıkama

:: Çatalmeşe mahallesi halı yıkama hizmeti

:: Halılarınızı halı yıkama firmalarına temizletin

 
Alemdağ, Aydınlar, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Mehmet Akif, Kirazlıdere, Merkez, Mimar Sinan, Nişantepe, Ömerli, Soğukpınar, Sultan Çiftliği, Taşdelen, Reşadiye, Hüseyinli Köyü, Sırapınar Köyü, Koçullu Köyü mahallelerine ücretsiz servis imkanı
 

Halı, perde, koltuk, yorgan temizliği

Bir halı yıkama firmasından en büyük beklenti temizlik ve hijyen kurallarına uygunluktur. Zira bunları yaparken müşterinin gönlünü hoş tutmak gerekmektedir. Çekmeköy halı yıkama olarak aslında en büyük amaçta bu olmalıdır. Çekmeköy’de müşterileri memnun edecek bir ilki zaten gerçekleştik ve halı yıkama sektöründe devrim yaratacak bir davranış sergileyip. Çekmeköydeki halı yıkama sektörünün çocuk oyuncağından ibaret olmadığını göstermiştik. Öncelikli olarak servislerimizi ücretsiz yaptık. Ücretsiz servis imkanlarımızdan müşterilerimiz yararlandı. Bu devrim halı yıkama sektöründe bir sembol haline geldi. Biz yaptığımız halı yıkama işleri ile ilgili olarak geriye dönüp baktığımızda birçok işi geride bıraktığımızı görebiliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işlerimizi yerine getirmekteyiz.

Halı yıkamada en önemli unsurların başında hijyen gelmektedir. Çekmeköy halı yıkama olarakta şuan yaptığımız çalışma neticesinde işimizi kaliteli yaptığımızın bir göstergesidir. Halı yıkamada yapılacak büyük bir hijyen de halı yıkama şampuanıdır. Çekmeköy halı yıkama olarak halı yıkama şampuanlarını en kaliteli şampuanlardan kullanmaktayız.

Çekmeköy halı yıkama olarak teknolojik makinalar kullanmaktayız. Elektrikli normal kücük ev aleti makinaları tarih oldu artık. Daha kaliteli daha hijyenik daha teknolojik aygıtların ve robot dönemine geçilmektedir. Bu tür yıkama stilleri eskide kaldı mazi oldu diyebiliriz. Artık hemen hemen Çekmeköydeki tüm halı yıkama firmaları bu şekildedir. Halı yıkama da yeni bir devrimin geldiği bu makinalar işleri daha hızlı daha otomatik daha hijyenik yapmaktadırlar. Hijyen müşterinin istediği en önemli şeydir. Zaten halı yıkamanın da amacı kirlerin ve mikropların halıdan def edilmesini sağlamaktır. Makina da bunu en iyi şekilde yapmaktadırlar. Küçük el makinaları mikropları halıdan arındırmasına arındırıyor ama büyük makinalar gibi yapamamaktadırlar. Makinalar halının üzerindeki tüm yabancı cisimleri temizlemektedir. Birçok halı yıkama firması var tabiki bu noktada ataşehir ilçesinde ama şunuda unutmamak lazım ki önemli olan kaç tane nekadar firmanın olduğu değil önemli olan iyi iş yapan firmadır. Yıllarımızı verdiğimiz bu işte en iyi firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Kurumsal yapı içine girdiğimiz şu günlerde iş hızımıza son sürat devam etmekteyiz. Tabiki Çekmeköyde sadece halı yıkama ile sınırlı değil bu dediğim olay. Bir çok yıkama işlemide mevcuttur bilmeniz gereken.

1.Çekmeköy halı yıkama
2.Çekmeköy koltuk yıkama
3.Çekmeköy perde yıkama
4.Çekmeköy stor perde yıkama
Gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Hefeflerimiz neticesinde verdiğimiz hizmetlerden size kısaca söz etmek istiyorum. Çekmeköy halı yıkamayı size de daha önce belirttik 500 kelimelik bu açıklamalı yazımızda şimdi birazda diğer hizmetlerimize göz atalın gelin hep birlikte. İlk olarak koltuk yıkamadan bahsetmek istiyorum;

Çekmeköyde yerinde koltuık yıkama hizmeti veren tek firmayız. Koltuk yıkamak göründüğü gibi kolay bir iş değildir malesef bunu burdan belirtmek istiyorum. Her önüne gelen firma koltuk yıkama yapamaz yapsada hijyenik olamaz. Bu iş için yaptığımız özel makinalarımız bulunmaktadır. Bu makinalar koltukları tamamı ile hijyenik bir hale sokmaktadırlar. Çekmeköy koltuk yıkama hizmetleri ile sizlerin herzaman hizmetinizdedir. Çekmeköyde yılların verdiği tecrübe ile koltuk yıkama hizmeti ile sizlerleyiz. Koltuk yıkamak sanat gibi iş ve beceri isteyen birşey. Resimde de gördüğünüz gibi çok titizlik gereken bir olay olduğunu söyleyebiliriz. Geçiştirilecek bir olay değil sevgili müşteriler bu olay profesyonellik ister. Yaptığımız tüm koltuk yıkama işlerinize bizi çağırabilirsiniz. Bunun için yapılacak şey belli arkadaşlar hijyenik bir yıkama işlemidir. Bunu yaparkende çok hijyenik ve doğru firmayla çalışmamız gerekmektedir. Bunun herzaman bilincinde olmamız lazım misal siz bizi buluyorsunuz şuan ataşehir halı yıkama ve ya koltuk yıkama yazarak bu bizim bu işe verdiğimiz önemi ortaya çıkartır. Bunu göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Biz buna bukadar önem veriyorsak sizinde bunu görmemezlikten gelmemeniz gerekmektedir.

Perde yıkamak aslında bizim işimiz değil ama yıkama ile ilgili olan herşey bizim işimiz her perde yıkanmaz yani bizim gibi yıkama fabrikasında yıkanmaz perde temizliği vardır buda kuru temizleme işidir. Ama şunuda bilmeniz gerekir ki biz kuru temizleme hizmetide vermekteyiz. Çekmeköy Perde Yıkama kolay bir iş değildir. Yıkanan perdelerde bildiğiniz gibi stor ve jaluzi japon gibi özel imalat perdelerdir. Bu perdeleri yıkamakta okadar basit bir işlem değildir. Biz bunları profesyonel olarak ortamında yıkamaktayız. Şuanki konumuz perde yıkama tamamen hijyenik bir perde temizliği sizler için önemlidir. Ben bunu göz ardı edip tül perdeler (genel kullanılan perdeler) hakkında size bilgi vereceğim. Tül perdeler maksimum 30 derece ve altında temizliği yapılmalı yani yıkanmalıdır. Triklorotilen hariç diğer maddeleri kullanmanızda yarar var ama bu maddeyi kullanmamanızı önermekteyiz. Kesinlikle temizliğiniz esnasında çamaşır suyu kullanmayın. Perdeleri yıkadıktan sonra kurutma işlemi yapılmadan direk olarak yuvalarına takılarak kendi imkanları ile kurumasını sağlamalıyız. Perdeleri ne kadar hızlı yıkarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Çünkü ne kadar uzun sürerse okadar perdeden çıkan kirler ve tozlar perdenin içine nüfuz edecektir.

Bizim hizmet politikamız şu şekilde işlemektedir. Aslında buna hiç gerek yoktu yazmama bizi bilirsiniz işimizi en iyi şekilde yapmadan temizleme işlemini sonlandırmayız. Halı yıkamada da işleyişimiz bu şekildedir aslında.

1.Hijyen
2.Doğru
3.Dürüst
4.Teknolojik
5.İleri Düzey
2012 - © Çekmeköy Halı Yıkama - Tüm hakları saklıdır.